Mūsų paslaugos

Projektavimas

Produktų bei įrenginių kūrimas prasideda nuo kliento poreikių išaiškinimo ir idėjos.

Mes padėsime Jums suformuoti Jūsų projekto tikslus, susisteminti reikalavimus ir kriterijus, vertindami projekto sprendimų racionalumą bei efektyvumą.

Tinkamai sugeneruoti reikalavimai vėliau gali būti naudojami techniniame faile CE sertifikatams gauti. Be viso to, galime paruošti būsimo produkto eskizus.

3D DIZAINAS

Gamybiniai brėžiniai yra vieni iš svarbiausių techninių dokumentų, naudojamų detalių, įrenginių ir kitų produktų gamyboje.

Palyginus su pirmtakių 2D dizainu, 3D dizaino brėžiniai yra pranašesni, nes sukuriami trimatėje erdvėje, todėl juos patogu apžiūrėti ir įvertinti. Remiantis tokiais brėžiniais ir modeliais, galima lengviau aptarti produkto specifikacijas ir niuansus, taip pat tai padeda išvengti klaidų ir neatitikimų.

Trimatėje erdvėje sukurti modeliai leidžia pamatyti ir testuoti produktą dar iki jo gamybos, išvengiant klaidų ir taupant laiko resursus bei kaštus.

Techniniai ir gamybiniai brėžiniai

Gamybiniai brėžiniai – vienas iš svarbiausių aspektų, užtikrinančių sklandų detalių gamybos procesą. Tikslūs, numatytiems gamybos būdams paruošti brėžiniai lemia sėkmingą produkto sukūrimą ir efektyvų gamybos procesą bei klientų lūkesčius atitinkantį rezultatą.

Produktų kūrimas/vystymas

Produktų kūrimas/vystymas – procesas, kurio metu Jūsų idėja ir vizijos virsta realybe. Nuo eskizo iki galutinio brėžinio ir gamybos.

Padėsime sukurti Jūsų gaminį ir jo technologiją, parinksime reikiamas medžiagas, paskaičiuosime gamybos kainą, galime atlikti produkto testavimą.

Sukursime Jums reikiamą įrankį, detalę, mechanizmą, mechaninę sistemą ir kitus projektus.

Gamybos organizavimas

Gamybos organizavimas – procesas reikalaujantis didelio patirties bagažo. Gamybos organizavimas susideda iš daugybės su gamybos niuansais susijusių klausimų, visų gamybos grandžių planavimo. Siekiant, kad gamyba vyktų sklandžiai, privaloma suderinti tiekimo grandis: medžiagų, standartinių komponentų, taip pat pravartu turėti daugybę partnerių, tam tikrų darbų subrangovų. Gamybai būtina ir gamybinė technika, staklės, presai, lazeriniai pjaustytuvai, 3D spausdintuvai ir t.t.

Esame gamybos organizavimo ir subrangos projektų valdymo profesionalai. Turėdami ilgametę patirtį, padėsime Jums sukurti savo pridėtinę vertę, neinvestuojant į savo pačių gamybos pajėgumus.

Siūlome „Gamyklos kaip paslaugos“ paslaugas, gavę Jūsų produkto brėžinius, parinksime mūsų jau patikrintus ir laiko išbandytus partnerius, pagaminsime visus reikiamus komponentus ir surinksime Jūsų galutinį produktą.

Pasirūpinsime Jūsų projektu nuo pat pradžios iki pristatymo į bet kurią, Jūsų numatytą, norimą, vietą.

Savo brangų laiką galėsite skirti naujų idėjų generavimui – idėjų, kurias mes įgyvendinsime!

Reklaminės medžiagos ruoša

Paruošime Jūsų produkto reklaminę medžiagą, paruošime gaminio vizualizacijas trimatėje realistiškoje aplinkoje – produktas jau bus beveik apčiuopiamas, lengvai įsivaizduojamas. Sutaupysite daug laiko resursų ir kaštų. Pasieksime, kad gaminys atrodytų taip, kaip Jūs norėtumėte jį matyti.